Kawiarnie Giovani Coffee

Któż by nie chciał podelektować się doskonałym smakiem małej czarnej patrząc na cudowny wschód słońca odbijający się w morskiej toni Bałtyku? Poczuć aksamitny aromat starannie wyselekcjonowanych ziaren, przysłuchując się szumowi fal?

Nasze kawiarnie w Międzyzdrojach oferują rozkosz dla podniebienia i ucztę dla wszystkich pozostałych zmysłów. Serwujemy najlepsze espresso, americano, cappuccino i latte na wybrzeżu! Dzięki wyjątkowej mieszance Giovani Coffee poznasz prawdziwy smak tego czarnego napoju bogów. Opracowana przez nas receptura oparta na odmianach Arabiki i Robusty będzie prawdziwym rarytasem dla kawoszy! Aby przekonać się o wyjątkowości firmowych specjałów, wpadnij do jednego z kilku lokali znajdujących się w Międzyzdrojach. Znajdziesz nas aż w trzech lokalizacjach tego nadmorskiego kurortu.

Odwiedź nas w trakcie spaceru po Molo czy mieście lub podczas jednej z licznych imprez w Amfiteatrze. Każdy lokal jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Kawiarnia przy kładce będzie idealnym miejscem na romantyczne spotkanie we dwoje, w filii w Hotelu Trofana zjesz rodzinny obiad, a knajpka na deptaku to wybór dla tych, którzy chcą wpaść na szybki i smaczny deser w trakcie spaceru po Międzyzdrojach.

pasaz_molo

Giovani Coffee – pasaż molo

ul. Bohaterów Warszawy – Molo, Międzyzdroje

R6__6709-HDR

Giovani Coffee – przy molo

ul. Bohaterów Warszawy – Molo, Międzyzdroje

R6__6026

Hotel Trofana Wellness & Spa

ul. Zdrojowa 9 – Międzyzdroje

amfiteatr

Giovani Coffee – Amfiteatr

ul. Bohaterów Warszawy – Międzyzdroje